Luftgevär Excellent modell C2
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EXCELLENT, modell C2, luftgevär, 1930-40-tal, stock i ek, pipa i järn med detaljer i förkromad metall, 1 dosa orginalammunition "Excellentgevärskulan" medföljer
Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen
618164
2019-02-28