Luftgevär Excellent modell C2

Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2
Luftgevär Excellent modell C2

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EXCELLENT, modell C2, luftgevär, 1930-40-tal, stock i ek, pipa i järn med detaljer i förkromad metall, 1 dosa orginalammunition "Excellentgevärskulan" medföljer

Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen

618164

2019-02-28