Excellent luftgevär

Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär
Excellent luftgevär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EXCELLENT, modell CII, luftgevär, 1930-40-tal, stock i bok, pipa i järn med detaljer i förkromad metall, 1 dosa ammunition medföljer

Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen

618167

2019-02-28