Anders Knutsson olja Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDERS KNUTSSON (född 1937): Abstrakt komposition, signerad och daterad Anders Knutsson 93, olja på duk, ca 103x81,5 cm

618188

2019-02-28