Bricka Gefle fajans

Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans
Bricka Gefle fajans

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, till brickbord, fajans, Gefle, design Eugen Trost, omkring 1900-talets mitt, dekor i blått av blombuketter, kantbård med fascesstav, ca 68x47 cm

Bruksslitage

618191

2019-02-26