Bord med kaklad skiva

Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva
Bord med kaklad skiva

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, kaklad skiva, underrede i mörkbetsad björk, 1900-talets första hälft,ca 85x59 cm, höjd 75 cm

Bruksslitage, några kakel med sprickor

618193

2019-02-26