Soffbord Jean René

Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René
Soffbord Jean René

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN RENÉ, soffbord, 1900-talets andra hälft, glasskiva med mönster, signerad Jean René, metall stomme, höjd 46, 138x80 cm

Brukssitage

618194

2019-03-01