NK bordslampa 1900-tal

NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal
NK bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets mitt, mässing samt läderklädd fot, modellnummer 2057, höjd 42 cm

Repor samt fläckar, en skruv fattas undertill, trög knapp

618199

2019-02-26