Skåp
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1930/40-tal, vitrindel i mitten, skåp med flyttbara hyllplan, betsad ek, dekorativa knoppar i brons, höjd ca 139, samt 144x37 cm
Nyckel saknas, fanérskador på sidan, bruks och åldersrelaterat slitage
618205
2019-02-26