Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, vitrindel i mitten, skåp med flyttbara hyllplan, betsad ek, dekorativa knoppar i brons, höjd ca 139, samt 144x37 cm

Nyckel saknas, fanérskador på sidan, bruks och åldersrelaterat slitage

618205

2019-02-26