Lennat Jirlow färglitografi

Lennat Jirlow färglitografi
Lennat Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Boklådor, signerad L. Jirlow, EA., färglitografi, numrerad 161/310, bildmått ca 50x60,5 cm

618208

2019-02-26