Anders Österlin svit Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Kompositioner (6), komplett svit, signerade Anders Österlin, numrerade 107/110, färglitografier, ca 40x30 cm

618217

2019-02-28