Kask Portugal

Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal
Kask Portugal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASK, 1900-talets första kvartal, Portugal, Sirgueiria Bello de Jorge & Santos, Lisbon, klädd i skinn, dekor i förgylld metall

Bortfall i dekoren, åldersrelaterat slitage

618220

2019-02-28