Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KASK, svensk, m/1845, för manskap, klädd i skinn, dekor i förgylld metall
Remmen med skador, kraftigt slitage
618224
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här