Kask

Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask
Kask

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASK, svensk, m/1845, för manskap, klädd i skinn, dekor i förgylld metall

Remmen med skador, kraftigt slitage

618224

2019-02-28