Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
TAKAMPEL, tidigt 1900-tal, jugend, koppar och smide samt skärmar i polykromt glas, höjd ca 150 samt största vidd 50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
618227
2019-02-26