Takampel

Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

TAKAMPEL, tidigt 1900-tal, jugend, koppar och smide samt skärmar i polykromt glas, höjd ca 150 samt största vidd 50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

618227

2019-02-26