Pablo Picasso, efter

Pablo Picasso, efter
Pablo Picasso, efter
Pablo Picasso, efter
Pablo Picasso, efter
Pablo Picasso, efter
Pablo Picasso, efter

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, Fleur. 1961. Färglitografi, 33/150, signerad nedre höger sida, samt signerad och daterad i trycket i den vänstra sidan: Picasso 21.11.61. Bildmått 39 x 29 cm på Arches papper, (med vattentryck) Bladmått 63.5 x 47.5 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Gulnader

618241

2019-04-28