Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATUR, mässing, 1900-talets början, jugend, på kvadratisk fotplatta med kulfötter, skärm i vit glasmassa, höjd ca 61 cm
Slitage
618247
2019-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här