Bordsarmatur mässing

Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

BORDSARMATUR, mässing, 1900-talets början, jugend, på kvadratisk fotplatta med kulfötter, skärm i vit glasmassa, höjd ca 61 cm

Slitage

618247

2019-02-27