Bordslampor Triplex
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHAN PETTER JOHANSSON, ett par bordslampor Triplex Lillpendel, grålackerad metall/lättmetall, ställbar ljusarm, omkring 1900-talets mitt
Bruksslitage, något färgbortfall, ej funktionstestade
618248
2019-02-27