Bordslampor Triplex

Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex
Bordslampor Triplex

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN PETTER JOHANSSON, ett par bordslampor Triplex Lillpendel, grålackerad metall/lättmetall, ställbar ljusarm, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage, något färgbortfall, ej funktionstestade

618248

2019-02-27