Vägglampetter brons Louis Seizestil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, förgylld brons, 1900-talets början, Louis Seizestil, två ljuspunkter, gröna skärmar, höjd ca 36 cm

Slitage

618249

2019-02-27