Bordsarmatur industri
2019-02-27
618267
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, plåt och metall, 1900-talets mitt, svartlackerad, industridesign, höjd ca 50 cm, justerbar
Slitage, ej funktionstestad, skada i lampsockeln