Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 2 dlr, 1900-tal, 10 lådor, ek, höjd 75, 100x70 cm

Slitage

618276

2019-02-26