Skeppsporträtt

Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEPPSPORTRÄTT, "Ång. Freja 1897", monogramsignerad EW, akvarell med täckvitt, dedikation a tergo, ca 30x53 cm

618285

2019-02-27