Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FINGERBORGAR, 2 st., 18 k guld, Fredrik Söderström, Örebro 1882 resp. 1895, toppar av agat/karneol, vikt ca 6,5 g
Bucklor, bristningar, namngravyrer, stenar med nagg
618304
2019-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här