Fingerborgar 18 k guld

Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FINGERBORGAR, 2 st., 18 k guld, Fredrik Söderström, Örebro 1882 resp. 1895, toppar av agat/karneol, vikt ca 6,5 g

Bucklor, bristningar, namngravyrer, stenar med nagg

618304

2019-03-04