Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPP med fat, Meissen, cremekoppar 1 par, Kunglig Dansk, VAS och Ask Bjrön Winblad, porslin, 1900-tal, höjd ca 4,5-27 cm
Kopp med nagg och lagning, en cremekopp med lagat lock
618337
2019-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här