Anna Gardell-Ericson akvarell
2019-03-25
618340
| Klubbat belopp | 19 000 SEK |
| Utropspris | 25 000 SEK |
ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Sommar på Marstrand, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 44x28 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer