Klubbat för:
19 000 SEK
25 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Sommar på Marstrand, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 44x28 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
618340
2019-03-25