Klubbat för:
6 800 SEK
10 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Regent Park, signerad Anna Gardell Ericson, 2/5-22, akvarell, 24x34 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
618346
2019-03-25