Sven Palmqvist skål och vas "Kraka"

Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas
Sven Palmqvist skål och vas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, vas "Kraka", Orrefors, signerad Orrefors Kraka No 428, respektive 286, Sven Palmqvist, höjd på vas ca 11, diameter 10,5, skål höjd 11,5 19x10,5 cm

Smärre slitage

618347

2019-02-26