Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SVEN PALMQVIST, skål, vas "Kraka", Orrefors, signerad Orrefors Kraka No 428, respektive 286, Sven Palmqvist, höjd på vas ca 11, diameter 10,5, skål höjd 11,5 19x10,5 cm
Smärre slitage
618347
2019-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här