Ragnar Sandberg pastell

Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell
Ragnar Sandberg pastell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Sittande modell, signerad R.S och daterad -49, blandteknik, ca 28x18 cm

618385

2019-03-10