Silverutensiler

Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler
Silverutensiler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTENSILER, huvudsakligen 1800-tal, 5 dlr varav 4 silver samt. 1 borste i nysilver, bestående av 2 kammar, 2 borstar samt. skrin, silver, längd ca 17-22 cm, skrinets mått ca 9x9 cm

Åldersrelaterat slitage

618396

2019-02-28