Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MATSKEDAR, KAFFESKEDAR, TÅRTSPADE, SERVERINGSSKED, silver, Sverige samt England, 17/1900-tal, vikt exkl. tårtspade ca 520 g
Slitage
618402
2019-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här