Matskedar mm i silver

Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver
Matskedar mm i silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MATSKEDAR, KAFFESKEDAR, TÅRTSPADE, SERVERINGSSKED, silver, Sverige samt England, 17/1900-tal, vikt exkl. tårtspade ca 520 g

Slitage

618402

2019-02-27