Ytterfoder
2019-02-27
618409
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, 1900-tal, genombruten dekor, dekor av hästhuvuden och lejontassar, mässing, höjd ca 23,5, bredd ca 27 cm
Vinglig, bruksslitage, smärre bucklor