Kerstin Olby "Pentagon" bord
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KERSTIN OLBY, "Pentagon", soffbord 2 st, Olby Design AB, stommar i vitsåpad ek, fotavslut i järn, etikettmärkta, numrerade 162 respektive 158, höjd ca 48,5 respektive 52,5 cm, skivornas diametrar ca 59,5 samt 49 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionerna "Scandinavian Design" samt. "Möbeldesign"
Bruksslitage
618411
2019-02-27