Kerstin Olby "Pentagon" bord

Kerstin Olby
Kerstin Olby
Kerstin Olby
Kerstin Olby
Kerstin Olby
Kerstin Olby
Kerstin Olby
Kerstin Olby

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KERSTIN OLBY, "Pentagon", soffbord 2 st, Olby Design AB, stommar i vitsåpad ek, fotavslut i järn, etikettmärkta, numrerade 162 respektive 158, höjd ca 48,5 respektive 52,5 cm, skivornas diametrar ca 59,5 samt 49 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionerna "Scandinavian Design" samt. "Möbeldesign"

Bruksslitage

618411

2019-02-27