Åmells soffbord

Åmells soffbord
Åmells soffbord
Åmells soffbord
Åmells soffbord
Åmells soffbord
Åmells soffbord
Åmells soffbord
Åmells soffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅMELLS, soffbord, daterat 1977, mahogny fanérat, 6 lådor i särg med mässing beslag samt klaffar på båda kortsidor, på mässing lejontassfötter, bränmärkt, höjd ca 57, 102+20+19x65 cm

Bruksslitage, mindre repor

618423

2019-02-28