Åmells soffbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÅMELLS, soffbord, daterat 1977, mahogny fanérat, 6 lådor i särg med mässing beslag samt klaffar på båda kortsidor, på mässing lejontassfötter, bränmärkt, höjd ca 57, 102+20+19x65 cm
Bruksslitage, mindre repor
618423
2019-02-28