Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, och SPEGEL, 1900-talets andra hälft, i vitmålad rotting, sängborden med glasskivor och magazinehylla, bordetshöjd ca 69 cm, spegelsnhöjd ca 76 cm
Bruksslitage
618437
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här