Spegel tredelad

Spegel tredelad
Spegel tredelad
Spegel tredelad
Spegel tredelad
Spegel tredelad
Spegel tredelad

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, tredelad med fasettslipad glas, furu och trä imitation laminat, höjd ca 70 cm

Bruksslitage

618440

2019-02-28