Appliquer jungend

Appliquer jungend
Appliquer jungend
Appliquer jungend
Appliquer jungend
Appliquer jungend
Appliquer jungend
Appliquer jungend
Appliquer jungend

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1900-talets början, jungend, mässing, längd ca 24 cm

Bruksslitage, rester av stearin, ställvis anlöpning

618441

2019-02-28