Bordslampor marmor

Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, balusterformade stomme i alabaster, Italien, etikettmärkta ´´Made in Italy´´, höjd (exl skärm) ca 55 cm

Bruksslitage, några mindre nagg, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

618442

2019-02-28