Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAUL DUFY (1877-1953): "Ville de Honfleur - Hommage A Raoul Dufy, 1954", färglitografisk utställningsaffisch, signerad i trycket, bladmått ca 50x76 cm
Veck vid kanterna samt smuts
618463
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här