Raul Dufy, utställningsaffisch

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAUL DUFY (1877-1953): "Ville de Honfleur - Hommage A Raoul Dufy, 1954", färglitografisk utställningsaffisch, signerad i trycket, bladmått ca 50x76 cm

Veck vid kanterna samt smuts

618463

2019-03-07