Carl Malmsten ´´Farmor´´ fåtölj

Klubbat för:

8 800 SEK

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Farmor" fåtölj, 2000-tal, O.H. Sjögren i svart skinn med nackkudde, brickmärkt, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

618464

2019-02-27