Klubbat för:
8 800 SEK
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Farmor" fåtölj, 2000-tal, O.H. Sjögren i svart skinn med nackkudde, brickmärkt, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage
618464
2019-02-27