Måne och vårsol av Reidar Särestöniemi

Klubbat för:

54 000 EUR

Utropspris

50 000 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) "Måne och vårsol", signerad samt daterad -76, olja och tempera på duk, 140x140 cm

618481

2019-04-15