Albert Abbe oljemålning

Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBERT ABBE (1889-1966): Gårdsmotiv med bl a, hästar, signerad Alb Abbe, olja på duk, ca 38x50 cm

Mindre krackeleringar

618490

2019-02-27