Bankfackslådor

Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKFACKSLÅDOR, 6 st, 1900-talets första hälft, mässing och plått, låsbara med hänglås, höjd ca 16, 51x35 cm

Slitage

618507

2019-02-28