Hertha Bengtsson Blå eld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERTHA BENGTSSON, Blå eld, servisdelar, 8 dlr, Rörstrand, 1950/60-tal, bestående av 6 tekoppar på fat, 1 kaffekanna med lock, 1 tekanna med lock
Kaffekanne med spricka, 1 tekopp med krackelerad
618514
2019-02-27