Shakyamuni Buddha Sydostasien 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SHAKYAMUNI BUDDHA, brons, Sydostasien, 1700-tal, sittande på lotustron, höjd ca 12 cm

Åldersslitage

618519

2019-02-27