SHAKYAMUNI BUDDHA

SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKYAMUNI BUDDHA, brons, träsockel, Sydostasien, 1800-tal, höjd ca 14 cm med sockel ca 18 cm

Åldersslitage

618520

2019-02-27